Zdravotní způsobilost i pro zdravotníka?

Dobrý den,
musí mít posudek zdravotní způsobilosti potvrzený od lékaře i táborový zdravotník nebo se na něj vztahuje nějaká výjimka?

Děkuji moc za radu
S pozdravem
Jana Malá

— Jana Malá

Odpověď:

Dobrý den, 

povinnosti jsou uvedeny v § 10 odst. 1  z. č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví.

Zdravotník je povinen mít potvrzenou zdravotní způsobilost od lékaře. 

Mgr. Jakub Sotl

 

Poslední revize: 24. 8. 2021

Komentář

Přidat komentář

Povinné, nezobrazí se.

Ochrana proti spamu.

Napiště slovo "Poradna"

Témata poradny

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz