Předmět vedlejší hospodářské činnosti

Dobrý den, chci se zeptat, co mám uvést při založení spolku do kolonky Předmět vedlejší hospodářské činnosti. Naším účelem je pořádání veřejných sportovních událostí, děkuji za odpověď.

— David Rybenský

Odpověď:

Dobrý den,

pokud spolek nebude provádět vedlejší hospodářskou činnost, nechte kolonku prázdnou. Jinak uvedete předmět vedlejší hospodářské činnosti tak, jak je stanoven v živnostenském oprávnění, které jste si za účelem provozování vedlejší činnosti zařídili.

AK Mgr. Alena Hájková

Poslední revize: 21. 12. 2018

Komentář

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou o radu. Máme založen spolek, jejíž členové mimo jiné vyrábí různé řemeslné výrobky z kovu, papíru, látek, železa, dřeva apod....... a chtěli bychom je občas prodávat na trhu, abychom měli na provoz spolku nějaké prostředky. Proto jsem chtěla ve spolkovém rejstříku provést změnu záznamu a doplnit nám tam vedlejší hospodářskou činnost. Nemohu ale nikde najít nějaký seznam předmětů vedlejší hospodářské činnosti, abych je vybrala pro změnu zápisu. Mohli byste mi, prosím, poradit, kde bych je našla?
Předem děkuji za vaši odpověď i za Váš čas.

Magdalena Svobodová (neověřeno)

Dobrý den,

uvedete předmět vedlejší hospodářské činnosti tak, jak je stanoven v živnostenském oprávnění, které jste si za účelem provozování vedlejší činnosti zařídili.

Eva Beránková

Přidat komentář

Povinné, nezobrazí se.

Témata poradny

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz