Jak má být specifikované místo sídla spolku, když bude v hospodářské budově?

Dobrý den, chci založit spolek a sídlo spolku chci udělat v hospodářských budovách, které jsou na stejné adrese jako dům. Mám v adrese spolku specifikovat místo (hospodářské budovy. ..adresa), nebo tam má být jen adresa? Co v takovém případě budu potřebovat pro zápis spolku?
Děkuji za odpověď.

— Luděk Zakopal

Odpověď:

Dobrý den, sídlo spolku je možné zapsat na adrese, která je evidovaná v již stávajících registrech. Tu nemůžete měnit, rozšiřovat a pod. Můžete si to vyzkoušet v interaktivním formuláři v rejstříku.

Níže jsem zkopíroval komentář přímo z formuláře. Pak stisknete tlačítko "dohledat adresu" otevře se vám výběr adres, které splňují vámi zadaná kritéria. Pro zapsání sídla na adresu budete potřebovat doložit souhlas majitele nemovitosti. Pokud jste v nájmu, měla by stačit nájemní smlouva. Aleš Sedláček, ČRDM

Pro snadné nalezení adresy vyplňte číslo domu a PSČ (případně obec a další). Do kolonky číslo domu uveďte nejlépe pouze jedno z čísel (popisné, orientační, evidenční). Pro případné zadání celého čísla domu oddělujte znakem '/' - například 825/10.

Poslední revize: 9. 5. 2017

Komentář

Přidat komentář

Povinné, nezobrazí se.

Témata poradny

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz