Kroužek a příměstky tábor

Dobrý den,
ráda bych se obrátila na Vaší poradnu s dotazem. Jsem zemědělec, s OSVČ- mám založenou farmu na Ič, kde bych ráda vedla kroužek pro děti - chov zvířat a jiné. Dále bych ráda v létě pořádala příměstské tábory pro děti. Mám vystudovanou SŠ- s maturitou- obor obchodník. Nemám žáden certifikát k práci s dětmi. Co si musím dodělat abych byla vhodná k práci s děti? Jaký kurz? Jaké musím mít podmínky jedná se o tábor, denní od 8-17hodin. Budeme venku v přírodě proto se ptám jaké potom s wc, nebo se stravou? Děkuji vřele za odpověď.

— Pavlína Cieslarová , žádná

Odpověď:

Dobrý den,

záleží na tom, jakou formou chcete kroužek/tábor provozovat, jestli v rámci podnikání nebo jako nepodnikatelskou činnost např. jako spolkovou činnost.

Tato poradna je zaměřená na spolky. Bližší informace k založení spolku najdete v této poradně v odpovědích u dotazů v kategorii Založení spolku - http://poradna.crdm.cz/zalozeni-spolku. Další užitečné informace k fungování spolku najdete v kategorii Spolek - http://poradna.crdm.cz/spolek.

V případě, že chcete aktivity provozovat v rámci podnikání, doporučujeme obrátit se na odborníka z řad advokátů, který vám pomůže s nastavením činnosti dle vašich představ.

Eva Beránková

Poslední revize: 23. 5. 2024

Komentář

Přidat komentář

Povinné, nezobrazí se.

Témata poradny

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz