Odstoupení z funkce kontrolní komise

Dobrý den, prosím pěkně, jaký paragraf se používá v písemné žádosti o odstoupení z funkce kontrolní komise? Děkuji za informaci. Pěkný den.

— Lena Marková, Spolek

Odpověď:

Dobrý den, 

při odstoupení z funkce člena Kontrolní komise (tedy orgánu spolku) je možné využít znění § 59 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích. 

Mgr. Jakub Sotl
Právní poradce

Poslední revize: 27. 9. 2019

Komentář

Přidat komentář

Povinné, nezobrazí se.

Ochrana proti spamu.

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz