změna názvu na Spolek

Dobrý den, naše Sdružení nestihlo k 1.1.2016 změnu názvu na Spolek.
Co teď ? Jde o Občanské sdružení rodičů při ZŠ-tak se i jmenujeme.. Můžeme použít tu část §3042 o neměnnosti názvu? Za názvem nemáme žádnou zkratku.
Jak pokračovat dále, máme tedy i měnit stanovy k 1.1.2017 ??
Děkuji za odpověď.

— p

Odpověď:

Dobrý den, informace k Vašemu dotazu najdete v odpovědích již zodpovězených dotazů na těchto stránkách: http://poradna.crdm.cz/nazev-spolku-rejstrik-spolku-stanovy-spolku/provedeni-zmen-zapisu-ve-spolkovem-rejstriku-shrnuti. Přeji příjemný den. Eva Beránková

Poslední revize: 23. 2. 2017

Komentář

Přidat komentář

Povinné, nezobrazí se.

Ochrana proti spamu.

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz