Žádné články nebyly nalezeny.

Dotazy k tématu

smlouva o výkonu z funkce

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda spolky mohou se svými členy uzavírat smlouvu o výkonu z funkce? a za jakých podmínek by to popřípadě šlo??
děkuji

Kupní smlouva

Dobrý den, 
chtěla bych se poradit o kupní smlouvě dle nového občanského zákoníku. Chtěla bych vědět, zda je možné, podle NOZ, se písemně dohodnout, že vlastnictví k prodané nemovité věci přejde na kupujícího až po zaplacení ceny. Předem děkuji za odpověď.
Klapalová

uzavírané smlouvy s dobrovolníky

Dobrý den,
dle nového občanského zákoníku se řídí smlouvy uzavírané s dobrovolníky  podle § 1746, odst. 2., zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, nejsme si ovšem jisti, jaký název smlouvy máme používat, zda příkazní či dobrovolnická. Děkuji za odpověď.

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz