vznik spolku vs volno pro vedoucí

Náš Spolek byl založen stanovami 11.8.2016, do rejstříku byl zapsán 8.9.2016. Může naše organizace vystavit potvrzení vedoucím, kteří celoročně pracují s mládeží a i letos jedou na tábor?

— Marcela Vystrčilová, Spolek HATASPO

Odpověď:

Dobrý den, 

tato možnost vztahuje na organizace, jež existují nejméně 5 let dle § 203a zákoníku práce.

Pokud tedy Vaše organizace byla zapsána až 8. 9. 2016, může svým členům toto potvrzení vystavit na akci nejdříve započatou 9.9.2021.

Mgr. Jakub Sotl

Poslední revize: 24. 8. 2021

Přiložené soubory

Komentář

Přidat komentář

Povinné, nezobrazí se.

Ochrana proti spamu.

Napiště slovo "Poradna"

Témata poradny

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz