Žádné články nebyly nalezeny.

Podkategorie

Dotazy k tématu

spolek pevecky destsky sbor

Dobry den, detsky sbor je postaven na clenske zakladne , coz jsou deti. V cele spolku vsak jsou dospeli - dirigent, provozni a hospodar. Svou cinnost delaji zdarma. Musi platit clenske prispevky nebo ty se tykaji jen clenu sboru, tj deti?

Členský příspěvek a doklad

Dobrý den, jako spolek při škole jsme založili BÚ a na něj nám od rodičů chodí dobrovolné členské příspěvky. Jaký doklad je potřeba vystavit rodičům o přijetí příspěvku na náš účet ? Děkuji za odpověď.

Zpoplatnění daňového dokladu

Dobrý den, je možné zpoplatnit vystavení daňového dokladu o zaplacení členských a oddílových příspěvků nebo je jeho vystavení povinné že zákona a musí být bezplatné. Děkuji

Členství jako dar

Dobrý den, jsme z.s. a naši členové nám platí za členství 500 Kč. Někteří nám dávají nad rámec členství další příspěvky jako dary. Na konci roku pak chtějí potvrzení o daru na všechny peníze, které nám dali, včetně členských příspěvků.

Členský příspěvek a členství ve spolku

Dobrý den. Jsme zatím pod mestem, ale chtěli by jsme být spolek. Členský příspěvek, když jsem byla někdy ve spolku byla zadaná částka. Kdo zaplatil méně, nebyl pravoplatny člen a neměl hlasovaci pravo.

Výšší členské příspěvky než stanovené

Dobrý den,
může být stanoven členský příspěvek spolku v minimální výši, tedy mohou někteří členové dobrovolně zaplatit vyšší členský příspěvek, než je stanovené minimum ?

Může mít z.s. na konci roku na účtu zůstatek?

Může mít zapsaný spolek na konci roku na účtu zůstatek a případně jak veliký?
Musí se vést případné kurzovné dětí za jejich aktivity jako příspěvek do spolku nebo platí příspěvek člen zvlášť mimo částku za aktivity?

Témata poradny

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz