Pořádání příměstkého tábora

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na radu ohledně pořádání příměstského tábora. Jsme nezisková organizace a letos bychom chtěli zorganizovat příměstský tábor pro 50 dětí na 5 dní, každý den budou rodiče děti vodit a vyzvedávat si je. Měla by to být forma hlídání dětí se zážitkovým programem.
V souvislosti s tím si teď nejsem jistá do jaké kategorie táborů spadáme, jaká legislativa se na nás vztahuje. Dále bych se chtěla zeptat na požadavky na vedení tábora, stravování pro děti, zda musí být i v našem případě přítomen zdravotník? Jaké dokumenty či potvrzení bychom měli od rodičů dostat? Jak je to s povinností pojištění odpovědnosti a úrazového pojištění? Případně na co bychom neměli zapomenout.

Mnohokrát děkuji.

— Nikola Joštová, nezisková organizace

Odpověď:

Dobrý den,

užitečné informace k pořádání příměstského tábora najdete v této poradně pod tématem Příměstské tábory - http://poradna.crdm.cz/primestske-tabory.

Na většinu Vašich otázek najdete odpověď v článku Přehled legislativy pořádání příměstkých táborů - http://poradna.crdm.cz/primestske-tabory/prehled-legislativy-pro-poradani-primestskych-taboru-309). Konkrétnější informace pak najdete u již zodpovězených dotazů v této kategorii.

Eva Beránková

Poslední revize: 5. 3. 2018

Komentář

Přidat komentář

Povinné, nezobrazí se.

Ochrana proti spamu.

Napiště slovo "Poradna"
Answer this question to verify that you are not a spam robot.

Témata poradny

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz