Žádné články nebyly nalezeny.

Podkategorie

Dotazy k tématu

Člen revizní komise spolku

Dobrý den,
potřebujeme zapsat nového člena revizní komise. Musí i on sepsat prohlášení že je schopen být členem revizní komise? Pokud ano, musí být také ověřený podpis?

Kontrola spolku

Jak je mozne,nechat zkontrolovat hospodareni spolku. Respektive komu dat podnet k jeho kontrole.

Volba člena kontrolní komise

Dobrý den,lze zvolit na členské schůzi spolku do kontrolní komise člena spolku,který z důvodu nemoci nemohl být přítomen?Se svým případným zvolením předem souhlasil.
Děkuji za odpověď

Volba předsedy kontrolní komise

Dobrý den, dle stanov volíme přímo předsedu kontrolní komise a členy kontrolní komise, v případě, že kandidují na předsedu kontrolní komise 2 členové, tak ten, který dostane menší počet hlasů není zvolen a není tedy ani řádovým členem kontrolní ko

Členství osoby blízké v kontrolní komisi

Dobrý den, § 262 odst. 2 ustanovuje, že členem kontrolní komise nemůže být člen statutárního orgánu spolku (výboru) ani případně jmenovaný likvidátor a všechna další případná omezení určují stanovy.

nulová odměna revizora SVJ

Může SVJ, které má zvoleného revizora, zapsaného v OR, zrušit tomuto revizorovi odměnu případně mu odhlasovat ať již nulovou odměnu či odměnu ve výši 1,- Kč na bytovou jednotku měsíčně, když ten svou funkci vůbec nevykonává?

Kontrolní komise

Může výbor základní organizace kontrolní komisi (všichni jsme členové ZO) zakázat kopírovat dokumenty a pořizovat fotodokumentaci?

kontrolní komise

dobrý den,chtěl bych se zeptat může předseda revizní a kontrolní komise předat doklady o účetnictví někomu kdo není ve vedení spolku.Například někomu kdo není ani členem spolku.

kontrolní komise-hmotná zodpovědnost

prosím o radu.Jsem členem kontrolní komise v jezdeckém klubu zaměřeném na práci s dětmi a mládeží.Pokud by se stal velký úraz člena(dítěte).Kdo konkrétně hradí plnění-pokud majetek klubu není v dostatečné výši,a klub není ani pojištěný na odpověd

Kontrolni komise

Dobry den,
Chtela jsem se zeptat, jak postupuje predseda kontrolni komise v pripade,ze je na členy Vykonneho vyboru podána stiznost,popripade petice k odstoupeni clenu.
Dekuji

Kontrolni komise spolku

Dobry den, chci se zeptat jestli u schuze vyboru musi nyt pritomni clenove kontrolni komise spolku. Dekuji

Kontrola spolku

Tělocvičná jednota Sokol v naší obci vykazuje velice zvláštní činnost. Je možno ji nějak kontrolovat? Předseda je slaboch, správce krade a tuneluje, vede velmi zvláštní účetnictví a dělá si v podstatě co sám chce. Nikomu se nezodpovídá.

Kontrolní orgán spolku

Dobrý den

Chtěla bych si ověřit, zda může mít statutární orgán spolku pravomoci orgánu kontrolního a zda ho za něj můžeme považovat.

Děkuji 

Témata poradny

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz