Žádné články nebyly nalezeny.

Podkategorie

Dotazy k tématu

Volby

Dobrý den, v našem pobočenem spolku se blíží volební schůze. Všichni členové měli možnost se přihlásit na kandidátní listinu nového výboru do určitého data. Pokud někdo přihlášku nepodal, je možné se do volby přihlásit i po uplynulém termínu?

Volební komise

Dobrý den, prosil bych o odpověď na tuto otázku. Před začátkem volby statutárního orgánu spolku, je zvolena volební komise v počtu dvou osob. V průběhu voleb je jeden z členů volební komise zvolen do statutárního orgánu spolku.

Volba členů výboru a KK

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na novou volbu členů výboru a kontrolní komise. Vždy pořádáme Valnou hromadu na začátku dubna.

Volba o přijetí člena spolku

Dobrý den, dle stanov našeho mysliveckého spolku je třeba pro přijetí nového člena nadpoloviční většina hlasů všech členů (ne přítomných na schůzi, ale všech). Je nás 22 členů, takže by na schůzi muselo hlasovat 12 členů pro přijetí.

Příprava voleb

Nemáme ve spolku volební řád, který by upravoval postup přípravy voleb. Otázka zní : kdo připravuje volby, resp. vybírá kandidáty, projednává jejich souhlas s kandidaturou atd.

Jak se počítají hlasy při hlasování

V našem spolku rezignoval předseda na svojí funkci během členské schůze. Byl tedy volen nový předseda. Při této volbě se někteří členové vzdali hlasování. Jak se počítají jejich hlasy?

Volba předsedy spolku

Dobrý den, prosím Váso radu. Ve spolku jsme volili nový výbor. Naší základnu tvoří 15 lidí , na schůzi bylo přítomno 13 členů.

Volba předsednictva

Dobrý den,
Jsou platné volby do předsednictva a komisí spolku, pokud valná hromada byla ukončena před schválením usnesení?
Děkuji
Martina Špindlerová

volba nového předsedy spolku

Dobrý den, chtěla bych se ujistit ohledně postupu v této situaci. Předchozí předseda oznámil odstoupení z funkce. Proběhlo oznámení volby nového předsedy a na následné členské schůzi byl zvolen nový předseda.

Archivace volebních lístků

Dobrý den,
hlasujeme-li o výboru tajnou volbou,musí mít hlasovací lístek nějakou konkrétní podobu ? A jak dlouho je musíme po volbách uschovávat ?

Platnost volby.

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. V našem klubu proběhla minulý týden volba nového výboru. Dopadla tak, že se i přes výhrady opět zvolil stejný výbor způsobem o kterým si myslím že nebyl v pořádku.

Témata poradny

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz