Určení osoby oprávněné dle zákona o zdravotních službách

Dobrý den , potřebuji formulář ( plnou moc ) : Určení osoby oprávněné dle zákona o zdravotních službách ?

( Jedná se o dokument ze zákona č.372/2011 Sb. - pokud půjde zdravotnice k lékaři na pohotovost s dítětem , které je na táboře )
Lékařim tento dokument ve většině případů nepožadují a ve většině případů dítě ošetří a předepíšou léky..., dle zákona je to asi dle Zákona č. 372/2011 Sb. ( § 35 ) " akutní péče, kdy souhlas zákonného zástupce nelze získat bez zbytečného odkladu, rozhodne o poskytnutí zdravotních služeb ošetřující zdravotnický pracovník"

Děkuji za odpověď.

— jan linhart, Letní tábor

Odpověď:

Dobrý den,

tento dotaz byl komplexně zodpovězen v rámci poradny zde: http://poradna.crdm.cz/zmocneni-zdravotnikavedouciho-rodici-k-oetreni-ditete-ad-325. V odkazu výše najdete i další informace k této problematice.

AK Mgr. Alena Hájková

Poslední revize: 3. 8. 2018

Komentář

Přidat komentář

Povinné, nezobrazí se.

Ochrana proti spamu.

Témata poradny