Žádné články nebyly nalezeny.

Dotazy k tématu

doučování dětí a zdravotní způsobilost

Dobrý den,

Nemohu najít paragraf, který by se týkal požadavků na zdravotní způsobilost dobrovolníků, kteří chtějí pravidelně doučovat děti / žáky základní školy. Jedná se o dobrovolnický program neziskové organizace, která po svých dobrovolnících zdravotní způsobilost pro práci s dětmi nepožaduje. Můžete mě prosím poradit, jestli je v případě dobrovolníků zdravotní způsobilost nutná. Nejedná se o zotavovací akci ani školu v přírodě.

Děkuji

JP

Požadavky na pořadatele soustředění

Dobrý den,
náš sportovní oddíl (spolek) bude pořádat 4-denní soustředění pro cca 10 dětí ve věku 6 - 11 let. Jaké povinnosti se na pořadatele soustředění vztahují? Musí být přítomen zdravotník? Musí děti doložit lékařské potvrzení nebo jiné doklady? A musí mít nějaké doklady či potvrzení přítomní vedoucí (trenéři)?
Děkuji,
D. Škeříková

Sportovní den pro děti

Dobrý den,

rádi bychom pořádali (nezisková organizace) sportovní den pro děti. Jedná se pouze o jeden den s programem, soutěžemi a odměnami pro děti. Co všechno musíme legislativně splnit, jaká povolení potřebujeme, kam co oznámit atd? Je možné např.na místě mít malý stánek s občerstvením např.pro rodiče atd?

Předem moc děkuju, M.

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz