Dotazy k tématu

Zdravotník na příměstském táboře

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je potřeba na příměstském táboře zdravotník v případě, že se jedná o čtyřdenní až pětidenní akci? Jedná se o příměstský tábor tanečnic do 15ti let. Děkuji za odpověď.

Zdravotník

Dobrý den,
mohu dělat zdravotníka ?
Jsem absolvent magisterského studia na UP FTK Olomouc obor Management sportu a trenérství, kde jsem absolvoval předměty
Anatomie funkční 1 a 2, Fyziologie obecná a zátěžová, První pomoc, Biomedicinské aspekty sportu, Výživa, Regenerace a masáže, Ochrana člověka za mimořádných událostí.
Předem děkuji za odpověď
Karel Dvořák

Podmínky pro zdravotníka zotavovacích akcí

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda může člověk, který získal certifikát pro zdravotníka zotavovacích akcí, být zdravotníkem na zotavovací akci, pokud nemá maturitu. Nalezl jsem totiž nutnost maturity v jedné přihlášce na zdravotnický kurz, nicméně jsem jinde tuto podmínku neviděl. Děkuji za odpověď. Štěpán Pechman

hlavní vedoucí jako zdravotník?

Dobrý den je prosím možné spojit roli druhého zdravotníka a hlavního vedoucího? Letos máme na táboře problém, že nám odpadla jedna zdravotnice. Pravidelně jezdíme na tábor s počtem okolo 40 dětí. Takže potřebujeme 2 zdravotníky (nebo se mýlíme)?. V týmu vedoucích už žádného dalšího zdravotníka kromě hlavního vedoucího nemáme. Děkuji

Zdravotník

Dobrý den.Před léty jsem jezdívala na tábory jako zdravotník.Stačí mi i teď osvědčení o absolvování ošetřovatelského kurzu?Jako ošeřovatelka mám praxi 24 let.Děkuji za odpověď.

Zdravotník na dětském táboře

Dobrý večer,

vystudovala jsem dvouletou nástavbu oboru zdravotnický asistent (před tím 3 letý obor ošetřovatel, praxe 5let). Můj dotaz tedy zní jestli mohu na dětském letním táboře působit jako zdravotník, nebo ne, protože mám pocit, že tohle upravuje nějaká z nových vyhlášech a ZA už nemůže působit jako zdravotník na letním táboře. Jak to tedy prosím je?

Děkuji a s pozdravem pěkného zítřka
Sroková Kristýna

Přítomnost zdravotníka na příměstském táboře

Dobrý den, prosím o radu. Musí být na příměstském táboře přítomný zdravotník, když jde o tábor od pondělí do pátku a děti v táboře nepřespávají a počet dětí nepřesáhne 30.
Děkuji
Sosnovec

Školení zdravotníka zotavovacích akcí

Dobrý den, žádám vás o radu. Jezdím na letní dětské tábory jako zdravotník, ale poslední školení co se týče hygienických požadavků jsem absolvovala již před několika lety. Vzhledem k tomu, že jsou od minulého roku změny v legislativě, hledám školení...poradíte prosím...
Moc děkuji Janoušková

ZZO - podávání inzulínu

Dobrý den, prosím, může osoba, která má platný průkaz zdravotníka zotavovacích akcí, pravidelně aplikovat diabetickým dětem v MŠ nebo ZŠ inzulín?
Děkuji.

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz