Žádné články nebyly nalezeny.

Podkategorie

Dotazy k tématu

kurs plavčík

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou, já a moje kolegyně , každé 2 roky obnovujeme osvědčení plavčík.Vloni jsme zjistili, že ministerstvo vydalo vyhlášku , že když jednou uděláme , tak to platí neomezeně. Problém je, že na osvědčení je platnost pouze 2 roky.
Přes rok pracujeme ve škole, v létě plavčíkujeme na koupališti. Dvě kolegyně , obě mají vysokou školu , jedna FTVS v Praze,kurs dělaly při škole, tak se chci zeptat , zda k výkonu plavčíka by stačilo. Popřipadě co doložit?
Děkuji . S pozdravem Eva Ryšavá

Hudební kroužek

Dobrý den,
jsem učitelka kytary při ZUŠ.
Nyní bych ráda vytvořila hudební kroužek pro batolata a předškoláky. Děti by chodily na kroužek s doprovodem rodičů. Penízky bych chtěla vybírat předem vždy na pololetí. Ve skupince bych chtěla mít vždy na vyučovací hodinu cca 6-12dětí.
Veškerý materiál k výuce bych měla připravený a rodiče už by nemuseli nic kupovat,jelikož by to bylo v ceně (kurzů,lekcí)
děti by nehrály na nástroje,ale různě by se rytmizovalo, zpívalo, učení textů říkanek a písní. Pohyb + poslech hudby, poznávání hudebních nástrojů,atd..

hudební produkce a daň z příjmu

Dobrý den, jsme parta pěti kamarádů, kteří si hráli jen tak pro radost. Teď zahrajeme občas na narozeninách, na svatbách nebo i na zábavách. Narozeniny nebo svatby jsou většinou pro kamarády zdarma, na zábavách máme za hudební produkci příjem. Jak máme správně postupovat, abychom měli v pořádku odvody daní a nedostali se do problémů, což bychom opravdu nechtěli.
Děkuji. Jaroslava Honigová

Rozdělovní finančních příspěvků

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jakým způsobem je možno rozdělit spravedlivě a cca ve stejné výši finanční příspěvky do Spolku jednotlivým třídám. Lze to provést spravedlivě? Uvažujeme nad několika variantami, 1. každá třída dostane částku, kterou od rodičů vybere (to pak ale ztrácí význam), 2. každá třída dostane určité procento z vybrané částky, 3. rozdělování řešit nebudeme, prostě, kdo chce, bude čerpat, kdo nechce, nebude, a nebude záležet na tom, zda jedna třída bude mí hrazenou dopravu, jiná vstupné, další pouze materiál. Prosím, dá se spravedlivě použít nějaká varianta, popř.

Témata poradny