Podkategorie

Dotazy k tématu

Posudek o zdravotni zpusobilosti

Dobrý den, dcera v létě jede na týden na soustředění s tenisem. Je vyžadován potvrzení o zdravitní způsobilosti. Vím, že fo švp už jsme mít nemuseli, má na to organizace právo nebo mohu konfrontovat?
Děkuji

Nutnost Posudku o zdravotní způsobilosti dítěte

Dobrý den, dostala se ke mně informace, že už není potřeba mít na ozdravnou akci Posudek lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte, nikde jsem ale o tom nenašla žádnou informaci. Ráda bych se proto zeptala, jak to tedy je? Děkuji za odpověď

Diety na letním táboře

Dobrý den,

je zákonné od rodičů vyžadovat lékařské potvrzení v případě, že požadují bezlepkovou či bezlaktózovou dietu?

Předem děkuji za odpověď

Zdravotní způsobilost

Dobrý den, dcera jede se školou na lyžařský kurz na 5 dní, musí mít potvrzení o zdravotní způsobilosti? Děkuji za odpověď. Güntherová

Zdravotní způsobilost účastníka nad 18 let

Dobrý den,
každý rok pořádáme florbalové soustředění, jehož se účastní přes 100 dětí ve věku 9-18 let. Protože se účastní více než 30 dětí ve věku do 15 let, splňujeme podmínku zotavovací akce.

Posudek o zdravotní způsobilosti u jiných akcí pro děti

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je posudek o zdravotní způsobilosti třeba i pro adaptační kurz v trvání tří dnů. Nevím totiž přesně, kam takový pobyt zaradit a u zotavovacích akci jsem našla, že je třeba pouze pokud je delší než pět dní.

Zdravotní způsobilost i pro zdravotníka?

Dobrý den,
musí mít posudek zdravotní způsobilosti potvrzený od lékaře i táborový zdravotník nebo se na něj vztahuje nějaká výjimka?

Děkuji moc za radu
S pozdravem
Jana Malá

Posudek na tábor pro dítě nad 15 let

Dobrý den, pořádáme jako škola letní soustředění tanečního oboru. Dle zákona vyžaduji posudek zdravotní způsobilosti od každého účastníka. Nyní jedna maminka tvrdí, že její dcera posudek odevzdávat nemusí, protože jí je více než 15 let.

zdravotník s pedagogickou školou

Máme zdravotníka po kurzu (je způsobilý dělat zdravotníka), řešíme ale, zda je nutné, aby měl potvrzení o způsobilosti k práci s dětmi, když vystudoval pedagogickou školu zakončenou maturitou. Vztahuje se na to např.

Zdravotní způsobilost dětí

Dobrý den,
jedu na tábor jako zdravotnice a beru si sebou své děti (3roky, 9mesicu) musejí mít i mé děti posudek o zdravotní způsobilosti? Děkuji za odpověď.

Jak dostat nedoočkované dítě na tábor

Mám 7 letou dceru očkovanou Hexa vakcínou ve schématu 2+1. Chybí jí přeočkování v 5ti letech a MMR. MŠ navštěvuje na základě výjimky,o kterou jsme požádali. Tábor je nazván sportovním soustředěním a zotavovací akcí.

Potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti

Pořádáme tábory pro děti starší 15 let, sedmidenní, putovní. Jaké musí toto dítě předložit potvrzení od lékaře o zdrav.způsobilosti. Požadujeme navíc i Prohlášení o bezinf.

Vedoucí tábora ze zahraničí

Dobrý den, jak získat potvrzení způsobilosti práce s dětmi v případě vedoucího ze zahraničí? Formulář způsobilosti práce s dětmi je velmi volný a obvykle se pouze odkazuje na příslušný zákon.

Posudek pro pedagoga důchodce

Je nutný posudek o způsobilosti pro pedagogického pracovníka v důchodu, příležitostně stále činného jako externí pedagog?

Děkuji.

Potvrzení o způsobilosti práce s dětmi

Dobrý den,
ve výkladu jsem nalezla definici, že "zdravotní způsobilost posuzuje a posudek vydává registrující poskytovatel zdravotních služeb v oboru všeobecné praktické lékařství".

Potvrzení o zdravotní způsobilosti pro práci s dětmi

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na potvrzení o zdravotní způsobilosti pro práci s dětmi. Právě jsem odmaturovala na střední pedagogické škole, tudíž mám pedagogické minimum. Potřebuji na dětský tábor stále potvrzení i když už jsem vystudovaná?

platnost lékařského potvrzení pro dítě na tábor

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dlouhá je platnost lékařského potvrzení o způsobilosti dítěte, absolvovat letní tábor. Stačí z loňského roku, nebo musím vyřídit u dětského lékaře nové potvrzení? Děkuji Marie Marková

o zdravotním stavu

Dobrý den prosím Vás na týdenní tábor/sportovní soustředění, kde je 12dětí stačí vybavit děti prohlášením rodičů o zdravotním stavu dítěte?

Způsobilost práce s dětmi - věková hranice

Dobrý den,
na táboře rozdělujeme přípravný tým na tzv. asistenty (15-18let) + vedoucí (18let +). Je nutné, aby Potvrzení o způsobilosti práce s dětmi měli všechny fyzické osoby, tzn. od 15 let včetně? Děkuji za odpověď.

Kohoutová

Potvrzení způsobilosti práce s dětmi

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je to s potvrzením způsobilosti práce s dětmi v roce 2016. Jakou má platnost potvrzení od data vystavení lékařem a zda ho musejí mít i pedagogičtí pracovníci? Děkuji.

Témata poradny

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz