Žádné články nebyly nalezeny.

Podkategorie

Dotazy k tématu

zánik zakladatele o.p.s.

Dobrý den, jak postupovat v případě zániku zakladatele ops bez právního nástupce ? Může existovat ops bez zakladatele ?

Za jakých podmínek lze změnit název o.p.s.

Před pěti lety jsme založili o.p.s., která je zaměřena na vzdělávání. V současnosti se ukazuje, že pro větší srozumitelnost pro naše klienty by bylo vhodnější změnit název společnosti. Nic jiného nemáme potřebu měnit. Je možné takovou změnu udělat a co je třeba vyřídit, aby vše bylo v souladu se zákonem.
Předem díky za odpověď.

Převedení registované služby z ústavu na o.p.s.

Dobrý den, představitelé jednoho ústavu se obrátili na naši organizaci s tím, že chtějí ukončit činnost ústavu a převést na naši organizaci, o.p.s., registrovanou sociální službu a chráněnou dílnu. Je to možné a za jakých podmínek? Jaká anabáze je s tím spojená?
Děkuji

Zakládací smlouva o.p.s.

Dobrý den, téma se týká zakladatelské smlouvy o.p.s., je vůbec možné ji měnit? a když ano v jakých případech? Zabýváme se sociální službou - ranou péčí, kterou máme registrovanou a dále máme v zakladatelské smlouvě dvě služby, které registrované nemáme. Můžeme je změnou vyjmout? Změna má být ověřena notářem? Dále máme v ve smlouvě vyjmenované členy správní rady, kteří se samozřejmě každé tři roky mění, pokud budu měnit zakládací smlouvu, mám tyto údaje aktualizovat? Děkuji za odpovědi.

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz