LDT - kuchař

Dobrý den, potřebuji jako kuchař na LDT potvrzení o zdravotní způsobilosti pro práci s dětmi? (§ 10 a § 12 zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví) Nebo mi stačí standardní zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství s přezkoušením z hygienického minima. Děkuji za odpověď.

— Přemysl Procházka

Odpověď:

Dobrý den,

pokud jedete na tábor jen jako kuchař, nebudete zapojen do programu tábora jako vedoucí (dozor) nebo zdravotník, pak Vám stačí zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství. Nepotřebujete posudek o způsobilosti práce s dětmi a mládeží.
Eva Beránková

Poslední revize: 30. 6. 2017

Komentář

Přidat komentář

Povinné, nezobrazí se.

Ochrana proti spamu.

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz