smlouva na zprostředkování tábora

Dobrý den,

náš spolek by měl na základě dohody uspořádat tábor pro odborový svaz. Měli bychom spolu uzavřít smouvu o zprostředkování tábora.
Chtěla jsem se zeptat, zda nemáte nějakou vzorovou smlouvu, podle které bychom se mohli řídit?

Děkuji

— Markéta Florianová, Rexík, z. s.

Odpověď:

Dobrý den,

podle mého názoru by mělo jít o smlouvu příkazní, nikoliv zprostředkovatelskou. Vzorem takové smlouvy na úpravu Vámi popsaného vztahu bohužel nedisponujeme. Obecnou právní úpravu náležitostí příkazní smlouvy naleznete v ust. § 2430 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů. Podle ní doporučujeme se při sepisu smlouvy alespoň v základních aspektech řídit. V případě zájmu jsme rovněž schopni nabídnout sepsání smlouvy jako službu naší advokátní kanceláře po sdělení podrobností ohledně zamýšlené spolupráce, neváhejte nás kontaktovat.

AK Mgr. Alena Hájková

Poslední revize: 20. 4. 2017

Komentář

Přidat komentář

Povinné, nezobrazí se.

Ochrana proti spamu.

Nenašli jste odpověď?

Prohledali jste všechna témata a stále nemůžete najít odpověď na svoji otázku?
Zkuste položit dotaz.

Položit dotaz